Jaunbiķeru kvartālsatrodas Kaivas ielā, uz Rīgas robežas starp Biķernieku un Deglava ielām. Tie ir7 hektāri miera, klusuma un svaiga gaisa tikai 20 minūšu braucienā no Rīgascentra. Tuvākajā apkārtnē rindojas nesen celtas privātmājas. Staltas, skaistaspriedes nodrošina klusumu un svaigu gaisu pilnvērtīgai atpūtai pēc nogurdinošasdarba dienas urbanizētā vidē.

Jaunbiķeros top pievilcīga dzīves vide cilvēkiem, kam svarīgi gan ātri nokļūt līdz darba vietai Rīgas centrā, gan arī iegūt ērtu un sakārtotu dzīves telpu sev un bērniem. Īpaši pievilcīgs šis projekts būs ģimenēm, kas iecienījušas pavadīt brīvo laiku Vidzemes jūrmalā: tā atrodas pavisam īsa brauciena attālumā.

 Jaunbiķeru tuvumā atrodas arī pārtikas lielveikals SkyMežciema tirgus un Biķernieku sporta trase. Taču galvenā šī projekta atšķirības zīme ir privātmājām raksturīgā vide priežu tuvumā. Visa Jaunbiķeru kvartāla teritorija tiks bagātīgi apzaļumota un labiekārtota. Kvartāla vidū augošajā priežu pudurī paredzēts izveidot zaļo zonu ar pastaigu celiņiem. Starp ēkām būs izklāts bruģētu celiņu tīkls, tiks izveidoti kopskaitā 6 bērnu rotaļu laukumi. Patīkamu akcentu Jaunbiķeru teritorijai piešķirs Dreiliņupīte, kuras krasti būs labiekārtoti un savienoti ar tiltiņiem.