Zemāk var izlasīt visu par reģistrāciju mājas lapā

 • Kontaktinformācija

  REĢISTRĀCIJA WWW.JAUNBIKERI.LV MĀJAS LAPĀ

  Reģistrāciju mājas lapā iziet visi ieinteresētie mājas lapas www.jaunbikeri.lv lietotāji caur sadaļu REĢISTRACIJA.

  Visiem lietotājiem tiek piedāvāts iziet cauri reģistrācijas procedūrai, iepriekš aizpildot reģistrācijas formu, kas atrodas augstāk.
  Jaunbiķeru ciemata dzīvokļu īpašnieki, kas aizpildīs reģistrācijas formu, saņems apstiprinājumu no mājas lapas administratora un varēs apmeklēt visas mājas lapas sadaļas.
  Pārējiem apmeklētājiem būs piešķirta viesa pieeja, ar ierobežotu pieeju www.jaunbiķeri.lv mājas lapas sadaļām.
  LIETOTĀJS ir dzīvokļu īpašnieks (LIETOTĀJA statuss), kam pieder Zemesgrāmatā ierakstītais ciematā Jaunbiķeri nekustamais īpašums, kas ir iestājies Jaunbiķeru DzīB, laicīgi iemaksājis ikgadēju biedra naudu. LIETOTĀJAM tiks piešķirtas tiesības apmeklēt visas mājas lapas www.jaunbikeri.lv sadaļas.
  LIETOTĀJA statusu apstiprina mājas lapas administrācija, kas salīdzinās reģistrējamas personas datus ar Jaunbiķeru DzīB Biedru reģistru.
  Jaunbiķeru ciemata dzīvokļu īpašniekiem, kas vēlas pilnā apmērā izmantot mūsu mājas lapas rersursus ir nepieciešams aizpildīt reģistrācijas formu ar sekojošiem datiem:
  –       Vārds, uzvārds;
  –       Precīza dzīvesvietas adrese Jaunbiķeru ciematā (Kaivas iela, mājas korpuss un dzīvokļa numurs);
  –       Norādīt elektronisko adresi.Pēc reģistrācijas formas aizpildīšanas, jūsu pieprasījums LIETOTĀJA statusa piešķiršanai tiek nosūtīts administratoram. Mājas lapas administrācija apstiprinās iespēju izmantot mājas lapu, nosūtot paroli uz reģistrācijas laikā norādīto e-pastu. Šo paroli turpmāk jāizmanto identifikācijai, lai apmeklētu mājas lapu.Ir sekojoši iemesli atteikumam piešķirt LIETOTĀJA statusu:
  –       Reģistrējamā persona nav Jaunbiķeru DzīB biedrs;
  –       Reģistrējamā persona ir Jaunbiķeru DzīB biedrs, bet ir sakrājies biedru naudas parāds.Visi jautajumi, kas saistīti ar reģistrāciju www.jaunbikeri.lv mājas lapā var sūtīt e-pastā valde@jaunbikeri.lv.