14 ēku ārējo apdari paredzēts veidot gaišā tonī, bet ēku cokolstāvus – daļēji apbērt ar zemi, tā piešķirot kvartāla reljefam vizuāli daudzveidīgu raksturu un panākot ēku maksimālu iekļaušanos apkārtējā vidē. Ēku konstrukciju pamati, cokolstāvs un pārseguma paneļi no dzelzsbetona, ārsienas un starpsienas mūrētas no Keratermkeramikas celtniecības blokiem, tā garantējot labu skaņas un siltumizolāciju.

Ēku orientācija izvēlēta tā, lai nodrošinātu labāku dzīvojamo telpu izgaismojumu.

Drošības nolūkā katrā mājā paredzēts ierīkot domofonus un ieejas kartes. Iedzīvotāju ērtībai tiks izbūvētas gan pazemes, gan virszemes autostāvvietas.

Koplietošanas telpu interjera izveidē par svarīgāko tiek uzskatīta funkcionalitāte, visu telpu veidojošo elementu harmonija, nevainojama materiālu un darbu kvalitāte, kā arī mērenība izteiksmes līdzekļu izvēlē.

Kāpņu telpa – stiklotas ieejas durvis ēkā, kāpņu telpai – PVC logi, flīzētas kāpņu telpu grīdas un kāpņu laidumi, krāsotas sienas, metāla margas.

Pagrabs – noliktavu telpu platības ir 3–11 m 2. Telpās ir krāsotu sienu apdare, betona grīdas, apgaismojums ar lokālu slēdzi; katrai telpai ir slēdzamas ieejas durvis.

Autostāvvieta – pazemes autostāvvietas tiks iezīmētas ar speciālu marķējumu. Autostāvvietām ir betona grīdas, apstrādātas ar pretputekļu sastāvu, krāsota betona sienas un griesti.