Projektā paredzēts izbūvēt 381dzīvokli. Šie 2, 3 un 4 istabu dzīvokļi būs 58 līdz 135 m2 plaši. Katramdzīvoklim ir paredzēts balkons, 1. stāva dzīvokļiem – terases. Veidojotdzīvokļu plānojumu, ir maksimāli domāts par
sezonālu priekšmetu novietošanai iespējams iegādāties noliktavas telpucokolstāvā.komfortu, tāpēc paredzētas ~30–40 m2 lielas viesistabas, kasapvienotas ar atvērta tipa virtuvēm, un 12–14 m2 lielas guļamistabas. Katrādzīvoklī ir paredzēta vieta garderobēm vai iebūvētajiem sienas skapjiem.

Lielāku Dzīvokļi tiks izbūvēti un pārdoti ar pabeigtu iekštelpu apdari, izmantojot kvalitatīvus materiālus – dzīvokļos būs vairogparketa grīdas, PVC logi un koka durvis. Interjera projekts tiek piedāvāts 4 pamatvariantos, kur piedāvāto kolekciju ietvaros iespējams izvēlēties parketu, flīžu toņus un struktūru un sienu tonālo krāsojumu.

Krāsu risinājumu veidojuši un apdares materiālusizvēlējušies profesionāli interjeristi.

Interjeri

Dzīvokļu iekšējās apdares projekta mērķis: piedāvāt apdares materiālus un izteiksmes līdzekļus funkcionālu, mūsdienīgu dzīvokļu izbūvei. Piedāvātie materiālu salikumi ir neitrāli un pieļauj pietiekamu rīcības brīvību, iekārtojot telpas.

Viens no svarīgākajiem dzīvokļa interjeru veidojošiem elementiem ir grīdas materiāls, tā raksts, krāsa, ieklājuma paņēmieni. Grīdas materiāls ir noteicis divu apdares pamatvariantu nosaukumu: Ozols un Bērzs. Telpu dzīvojamai daļai paredzēts izmantot 3 svītru vairogparketu, piedāvājot vairākas koka šķiedras un apdares veidus (variantā Ozols – dabīgs, lakots ozols, variantā Bērzs – dabīgs, lakots bērzs). Katrs variants paredz izvēlētās kokšķiedras saskaņotu izmantošanu arī citos interjera elementos.

Dzīvokļu sienu krāsojumam plānots izmantot gaišus, neitrālus toņus (toņi apdares darbu tabulā definēti pēc NCS tonēšanas sistēmas). Emulsijas krāsojums atbilst nepieciešamajām ekspluatācijas un kopšanas prasībām.

Apdare

Telpu iekšdurvju apdares variantos piedāvātas ardabīgu nažfinieri gludi finierētas durvis, kuru apdare saskaņojama ar izvēlētoparketa apdari. Durvju aprīkošanai paredzēta vienkāršas formas slīpēta tēraudafurnitūra.

Garderobes skapju apdares risinājums paredz finierētas daļas, kas kombinētas ar spoguļvērtnēm vai stiklotām daļām, kā arī stiklotas vērtnes. Iebūvēto skapju furnitūra: profili un līstes matēta alumīnija krāsā. Telpu funkcionālais dalījums paredz divu dažādu materiālu izmantojumu grīdās. Pretstatā dzīvojamo telpu grīdai, dzīvokļa ieejas daļā, virtuves zonā un sanitārajos mezglos ir plānots flīžu segums. Halles un atklātās virtuves daļas grīdu var uzskatīt par dzīvokļa vizītkarti; tai tiek izvirzītas arī īpašas kopšanas prasības. Tāpēc virtuves un halles grīdām izvēlētas akmens masas flīzes ar izcilām izturības un virsmas īpašībām, no itāļu ražotāja Ceramica Magica kolekcijas Oceano. Ozola grīdai dzīvojamās telpās piedāvājam izvēlēties brūni zaļgano flīžu toni Antartic vai brūni piesātināto Atlantic;